Menu

eBike Serwis Kalisz - Wymiana i zwroty

Nie pasuje Ci rozmiar, a może fason? Mimo wszystko nie udało się dobrać koloru do reszty sprzętu lub garderoby? Może po prostu rozmyśliłeś się z zakupu? Nic strasznego!

Dokonując zakupu w naszym sklepie, masz gwarancję możliwości wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w ciągu czternastu dni od daty zakupu! W tym terminie musisz pinformować nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Na odesłanie zakupionego u nas towaru masz kolejne 14 dni.

Wystarczy, że spakujesz zakupiony towar, wyślesz go do nas lub osobiście oddasz w sklepie, a my oddamy Ci pieniądze lub wymienimy na właściwy dla Cieie towar. Musisz pamiętać tylko o tym, by towar trafił do nas w stanie niezmienionym od momentu zakupu. Ważne też jest by do paczki włożyć wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy i towar nie może nosić śladów używania, towar musi być w oryginalnym stanie nie noszący śladów noszenia lub używania.

Pamiętaj też o tym, że pieniądze za zwracny towar nie znajdą się od razu na Twoim koncie lub nie zostaną od razu dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Na dokonanie zwrotu pieniędzy mamy 14 dni. Kożystnie dla Ciebie jest więc podanie nam w przesyłace wszystkich danych niezbędnych do dokonania zwrotu pieniędzy. Przyspieszy to załatwienie sprawy.

Bardzo ważna informacja! Towary z kategorii działu
- Narciarstwo/Narty
- Rower/Rowery
ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

Kupując u nas nic nie tracisz i nie podejmujesz ryzyka złego doboru ubrań, butów czy sprzętu. Zmiana zdania czy błędny dobór rozmiaru nie są sytuacją bez wyjścia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń* do nas lub napisz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Art. 12 ustawy o prawie konsumenta z 30 maja 2014 r w przypadku odstąpienia od umowy kupujący pokrywa koszt opakowania, zabezpieczenia oraz nadania przedmiotu do sprzedawcy. Tym samym informujemy, iż paczki odsyłane do nas za pobraniem nie będą odbierane. Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczni do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwracany towar należy wysłać w odpowiednio przygotowanym zabezpieczeniu, co uchroni przed wszelkimi uszkodzeniami, pęknięciami i stłuczeniami. Nieprawidłowo zabezpieczony towar prowadzi w konsekwencji do obniżenia jego wartości.

Zwracamy się z prośbą o zapakowanie produktów w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, wraz z całym kompletem metek. Prosimy również o dołączenie formularza odstąpienia od umowy. Zawarty w przesyłce formularz usprawni nam procedurę zwrotu, dzięki czemu prędzej otrzymają Państwo zwrot za odstąpienie od umowy.

Towar należy wysłać na adres:
Bike Serwis Jacek Garncarek
ul. Św. Michała 130
62-800 Kalisz
tel: 62 7640062
mail: info@ebikeserwis.pl

Opublikowano:
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki