Menu
Lista wpisów
Lista wpisów

Serwis roweru bez kolejek i ze zniżką -20%!

25.01.2022
##BLOG

Każdego roku Wszyscy zapominamy aby przygotować rower do sezonu i nie mieć kolejek.
Jak to zrobić? Już wyjaśniamy!

Teraz tuż przed sezonem to jest właśnie dobry czas, bo każdy rower wymaga okresowej kontroli. Podczas naszych wycieczek, części i komponenty zużywają się, więc warto zadbać o nasz rower dla naszego bezpieczeństwa i w czas wymienić części które po prostu się zużyły.

Niekiedy po jesienno-zimowej przerwie i minionym sezonie, mechanizmy roweru mogą nie być gotowe na wiosenne wycieczki, za którymi czekamy z utęsknieniem.  Dlatego warto spojrzeć czy jakieś części nie wymagają jakieś naprawy czy też wymiany, smarowania lub czyszczenia. To podstawa prawidłowej eksploatacji naszego roweru.

Konserwacja i serwisowanie roweru spowoduje, że nasze wycieczki będą bezawaryjne jeśli chodzi o początek sezonu - będziemy gotowi do jazdy.
Oczywiste jest również, że niektóre części rowerowe mają swoją określoną żywotność i po upływie tego czasu pora na ich wymianę, Więc to kolejny powód dla którego warto przed sezonem przyprowadzić swój rower na serwis aby wiosenne kilometry dawały nam 100% przyjemność - natychmiast kiedy wyjdzie słońce.

Reasumując - czas zimy to najlepszy termin aby umówić się do swojego serwisu, zachęcamy ponieważ:
- nie ma żadnych kolejek,
- jesteśmy w stanie dobrze przygotować Twój rower
- niższe ceny

 

Zapraszamy pomyśl o serwisie już dziś!
#serwisroweruKalisz #bikeserwisKalisz #roweryKalisz #przeglądRoweru

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki