0

Twój koszyk jest pusty.

Rower KROSS Hexagon 2.0 19
Rower KROSS Hexagon 2.0 19" granatowo/srebrno/niebieski mat 27.5 MTB MAN 2021 Rower KROSS Hexagon 2.0 19" granatowo/srebrno/niebieski mat 27.5 MTB MAN 2021
Nowość

Producent: Kross Kross

Marka: Kross Kross

Opis

Rower MTB KROSS Hexagon 2.0 19" granatowo/srebrno/niebieski mat 27.5 MAN 2021

 

Specyfikacja:

 

Kross Hexagon 2.0 to rower stworzony z myślą o osobach, które poszukują komfortowego roweru górskiego łączącego wygodną pozycję za kierownicą i dobre właściwości terenowe.

Rowery górskie z serii Hexagon zaprojektowano tak, aby były maksymalnie uniwersalne, dzięki temu bez problemu radzą sobie z bocznymi drogami, leśnymi ścieżkami i trudniejszym terenem, a przy tym pozostają sprawne i wygodne na ścieżkach rowerowych i asfalcie.

 

Technologie:

 

  • ALUMINIUM PERFORMANCE

Do produkcji ramy użyto stop Aluminium Performance 6061, co przekłada się na jej wysoką sztywność i odporność na złamania zachowując przy tym lekkość typową dla aluminium.

  • POWDER COATED

Malowanie polegające na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymaga obróbki termicznej. Po spieczeniu powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.

  • RHS SYSTEM

Aby maksymalnie chronić nasze ramy stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Gwinty umieszczamy na haku lub specjalnej nakrętce aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum.

 

RAMA: ALUMINIUM PERFORMANCE

WIDELEC: KROSS

PIASTA PRZÓD: GL-B01F-QR

PIASTA TYŁ: GL-B01R-QR

OPONY: WANDA 26X2.1

FELGI: KROSS

PRZERZUTKA PRZÓD: SHIMANO TOURNEY TY300

PRZERZUTKA TYŁ: SHIMANO ALTUS M310

HAMULEC TYŁ: V-BRAKE

HAMULEC PRZÓD: V-BRAKE

DŹWIGNIA HAMULCA: SHIMANO EF41

MANETKI: SHIMANO EF41

KORBY: WHEEL TOP

SUPORT: FP-B902

ŁAŃCUCH: YBN S50

KASETA / WOLNOBIEG: SHIMANO MF TZ500

KIEROWNICA: ALUMINIUM 660 MM 31.8

WSPORNIK KIEROWNICY: ALUMINIUM 75MM/31,8/7°

WSPORNIK SIODŁA: ALUMINIUM 27,2X300

SIODŁO: KROSS D5311

CHWYTY: KROSS HANDY

PEDAŁY: FP-804

 

UWAGA !

Rower zakupiony w sklepie internetowym i dostarczony przez kuriera jest zmontowany od 85% do 95% i podlega przygotowaniu do jazdy przez Autoryzowanego Dealera lub Autoryzowany Serwis Kross zlokalizowany w Państwa okolicy.

Złożenie i przegląd jest obowiązkowy przed użytkowaniem w celu przygotowania do jazdy oraz sprawdzenie czy rower nie zagraża życiu użytkownika.

Czynności te powinny zostać wykonane pod rygorem utraty gwarancji i ograniczonej odpowiedzialności producenta za przygotowanie roweru do użytkowania przez osoby do tego nieprzeszkolone.

Gwarancja

Producent Kross S.A. udzieli na produkt Kross i LeGrand, 24 miesięcznej gwarancji na ramę i podzespoły roweru


 

 

Cechy towaru
Opinie
Zapytaj o towar