Menu
Lista wpisów
Lista wpisów

Dlaczego Rower to najlepszy wybór?

03.02.2023
##BLOG

Chcemy zwrócić Wasza uwagę na aspekt związany z posiadaniem roweru.

Bo przecież ruch to zdrowie a niewątpliwie rower to ruch na świeżym powietrzu, jest to aktywność dla każdego, dla młodych entuzjastów jak i dorosłych. To przede wszystkim - dobra zabawa i wspólne spędzanie czasu w tym pędzie , którym przyszło nam funkcjonować.
Zatem jazda rowerem wpływa na nasze lepsze samopoczucie, co za tym idzie - spalamy niepotrzebne kilogramy, i dużo lepiej się czujemy.

Kolejny ważny aspekt z jazdy rowerem - to fakt że dbamy o nasze środowisko - co jest bardzo ważnym elementem w dzisiejszych czasach, a skażenie środowiska naturalnego w XXI wieku to jeden z poważniejszych problemów - do jego pogłębiania przyczynie się niewątpliwie rosnąca liczba samochodów.
Więc ROWER jest jednym z nielicznych środków transportu, który nie emituje spalin a wręcz przeciwnie emituje same Endorfiny :)
Dzięki temu jesteśmy niezależni, możemy zwiedzać miejsca tj - park czy las w totalnej ciszy, a w dżungli miejskiej nie stoimy w korkach i dalej dbamy o nasze zdrowie.

Dodam jeszcze jeden ważny aspekt - myślę że równie ważny jak pozostałe - Nastrój - również dbamy poprzez jazdę rowerem o naszą wewnętrzną równowagę ciała i ducha - więc niczym niezburzony nasz nastrój - to kolejne dawki endorfin szczęścia.

Ostatnia rzecz, jaką wymienię to oszczędności, które wynikają z jazdy rowerem. Utrzymanie roweru jest nieporównywalnie tańsze niż jazda samochodem, tym bardziej że w dzisiejszej dobie mamy do czynienia z rosnąca cena paliwa w tempie galopującym - więc nie wiem do jakiej kwoty może dojść za 1l benzyny.
Dziś to naprawdę duży wydatek tzw. tankowanie do pełna.

Więc reasumując ROWER to same plusy i dobro z każdej strony. Jeśli nie wiesz na jaki model czy fason się zdecydować - zawsze czekamy aby doradzić Ci najlepsze rozwiązanie.

Rowerem w pokonywaniu każdego kilometra - to po prostu sama przyjemność i korzyści!
Polecam Magda.
 

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki